Domgos Sp. z o.o.

Obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, urządzenia specjalne, przetwórstwo tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Bosacka 52
Polska, 47-400 RacibórzFirma Domgos Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1993 roku. Posiada halę produkcyjną w centrum Raciborza z dużym parkiem maszynowym oraz własną narzędziownię. W portfolio wykonywanych produktów mamy między innymi metalowe akcesoria meblowe, produkty dla branży energetycznej, detale do motoryzacji, elementy do namiotów i masztów, elementy dla producentów pieców C.O.

Od kilku lat firma Domgos systematycznie poszerza swój zakres działania. Oprócz produkcji seryjnej podjęliśmy działania w zakresie projektowania, konstruowania i wykonawstwa. Zadaniem naszych inżynierów jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych przedstawionych nam przez klientów. Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwala nam na projektowanie maszyny i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu.

Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne rozwiązywanie problemów związanych z projektowaniem i konstruowaniem maszyn z użyciem technik komputerowych. Urządzenia budowane na podstawie naszych projektów spełniają normy jakościowe i BHP, są funkcjonalne i ergonomiczne.
Wykonujmy dokumentację technologiczną części elementów maszyn wraz z wdrożeniami na obrabiarkach CNC. Posiadamy doświadczenie z zakresu projektowania i opracowania technologii konstrukcji elementów maszyn i urządzeń.