Dominika PUH

Zajmujemy się odbiorem surowców wtórnych, takich jak: makulatura, karton, tworzywa sztuczne (folia, butelki PET), szkło od firm i na terenie Sądecczyzny.


Dane kontaktowe:

ul. Magazynowa 2
Polska, 33-300 Nowy SączJesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowo-handlowym. Nasza firma z siedzibą w Nowym Sączu funkcjonuje nieprzerwanie od 2002 roku. Specjalizujemy się głównie zbiorem, transportem jak i sortowaniem oraz belowaniem maszynowym wszelkiego rodzaju odpadów papierowych, foliowych i plastikowych. Podsiadamy niezbędne zezwolenia i koncesje obowiązujące w świetle nowych ustaw.
Firma powstała w celu poprawy stanu środowiska na terenie powiatu nowosądeckiego. Dzięki współpracy z nasza firmą i poprzez korzystanie z naszych usług Państwa przedsiębiorstwo zyskuje wiele korzyści. Przede wszystkim staje się przyjazne środowisku. Zużycie energii zauważalnie się zmniejszy, a wydatki ulegną znacznej redukcji. Dysponując własnym środkiem transportu zapewniamy odbiór odpadów bezpośrednio w Państwa placówki. Istnieje również możliwość pozostawienia kontenera lub worków Big-Bag u naszego klienta.
Stwarzamy Państwu możliwość przekazania odpadów przy jednoczesnym uzyskaniu odpowiedniej dokumentacji, która wymagana jest przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Zaufało nam wiele lokalnych firm, pozytywnie oceniając współpracę. Państwo również mogą znaleźć się w tym gronie.

Kategorie

1. Surowce » Odpady » Makulatura