Biznes Start en

Doradztwo Rekrutacyjne Packaging, Plastics & Paper People

Rekrutacje branżowe i poufne dla dedykowanych branż


Dane kontaktowe:

ul. Mickiewicza 55
87-100 Toruń, Polska


PACKAGING, PLASTICS & PAPER PEOPLE to wyspecjalizowane branżowo doradztwo rekrutacyjne. Nasz obszar działania to branże: opakowaniowa, tworzyw sztucznych, celulozowo-papiernicza, poligraficzna, POS, wydawnicza, biurowo-szkolna, papierów przemysłowych i higienicznych, recykling.

DZIAŁAMY ELASTYCZNIE, KONKRETNIE, SKUTECZNIE I SZYBKO.

PRACODAWCOM oferujemy:
Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji branżowej (executive search & recruitment) opartej na intensywnej identyfikacji bezpośredniej (direct search) uzupełnionej przez kandydatury z własnej bazy danych, networking oraz poszukiwania medialne. Poszukujemy i rekrutujemy profesjonalistów na stanowiska różnego szczebla - od top managementu, poprzez stanowiska menedżerskie, handlowe oraz specjalistyczne, do asystenckich i wysoko wykwalifikowanych liniowych.
Sprawny headhunting i proces doboru wspierany przez psychologów zapewniają wybór właściwych osób.Zapewniamy ciągłość zatrudnienia monitorując początkowy okres pracy rekomendowanych kandydatów oraz zawsze udzielając gwarancji.

Realizujemy również projekty rekrutacji poufnych wymagające szczególnej ostrożności i poufności, jak np. w zakresie zmian kadry menedżerskiej.

Pełna informacja o świadczonych usługach znajduje się na stronie www.3pp.pl
Dążymy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa kadrowego. Działamy wyłącznie w oparciu o pisemne zlecenia.

PACKAGING, PLASTICS & PAPER PEOPLE to autorskie działanie Adama J. Mielcarka, niezależnego doradcy i konsultanta, od blisko dziesięciu lat współpracującego z przemysłem opakowaniowym, poligraficznym, papierniczym, tworzyw sztucznych i pokrewnych, członka Stowarzyszenia Papierników Polskich.


Dla KANDYDATÓW:
Baza danych Doradztwa Rekrutacyjnego PACKAGING, PLASTICS & PAPER PEOPLE jest aktualizowana na bieżąco. Wszystkim osobom, które chcą współpracować z nami w zakresie rozwoju i kontynuacji ich kariery zawodowej gwarantujemy dyskrecję i poufność. Zapewniamy indywidualne podejście.
Ze względu na oczekiwania naszych Klientów swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Kandydatów posiadających co najmniej 2-3 letnie branżowe doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy. Częstym uzupełnieniem oczekiwań naszych Zleceniodawców jest znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zgłoszenia kandydatur na adres: job@3pp.pl