Dysket Sp. z o.o.

Dostawca folii i materiałów do zadruku


Dane kontaktowe:

ul. Słupska 45
Polska, 60-458 PoznańDYSKRET Sp. z o.o. z powodzeniem działa na polskim rynku już od 20 lat, a jej korzenie sięgają 1968 roku.
Dostarczamy wysokiej jakości materiały dla drukarni wielkoformatowych, drukarni offsetowych, drukarni sitodrukowych, agencji reklamowych. Staramy się osiągnąć pozycję lidera w zakresie dystrybucji niespotykanych, niszowych podłoży drukowych wykorzystywanych w reklamie. Nasze materiały są wyłącznie europejskiej, wysokiej jakości. Producenci z którymi współpracujemy, to uznane firmy na rynku międzynarodowym.

Naszym flagowym produktem jest folia adhezyjna, którą można aplikować na szkło i inne powierzchnie gładkie, błyszczące. Materiał ten nie pozostawia żadnych śladów i jest repozycjonowalny. Umożliwia także umieszczanie grafik zadrukowaną stroną do szyby. Folia wykorzystywana jest także w procesie laminacji w szkle w wysokich temperaturach (szkło dekoracyjne, szkło z grafiką).

Ponadto w naszej ofercie: folie ASLAN (do druku, do dekoracji szkła itd), folia ASPHALT ART (na asfalt, kostkę brukową i inne powierzchnie chropowate), folia elektrostatyczna ClingZ (przylega do ścian, drewna, plastiku itd), materiał PHOTOTEX (repozycjonowalny materiał na ściany, drewno i inne powierzchnie wewnętrzne).

Zapraszamy do poznania naszej oferty!