ECAD Zarębski & Wojtczak

Cięcie wodą. Tniemy wszystko nawet koszty...


Dane kontaktowe:

ul. Pabianicka 152/154
Polska, 93-410 ŁódźJesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i niezależnych firm w Europie, wykonujących projekty i elementy wystroju wnętrz przy pomocy wysokociśnieniowej technologi "WATERJET oraz komputerowemu wspomaganiu projektowania "CAD".
Zamówienia realizujemy na terenie całej Europy. Projekty realizujemy z materiału własnego, bądź powierzonego, wystarczy się z nami skontaktować, a na następny dzień podstawimy transport po materiał.

Nasza firma składa się z trzech działów:
ECAD GOLD
Oferujemy Państwu cięcie płytek ceramicznych, gresowych oraz kamienia naturalnego (marmur, granit). Cięcie za pomocą strumienia wody jest najlepszą metodą obróbki tych materiałów.
Tniemy elementy na wymiar, jesteśmy w stanie wyciąć każdy kształt jaki Państwo sobie zażyczą. Ucinamy krawędzie pod kątem 45 stopni.
Dzięki technologi cięcia strumieniem wody, możemy łączyć materiały np. kamień naturalny i metale kolorowe.
Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala na cięcie bez ryzyka wyszczerbień czy pęknięć. Jesteśmy Profesjonalistami!

ECAD WATERJET
Oferuje usługi cięcia strumieniem wody. Jest to innowacyjna i uniwersalna metoda cięcia różnych materiałów od miękkich jak gąbka, guma, szkło po twarde jak stal czarna, nierdzewna, kuloodporna. Maksymalna grubość ciętych materiałów to 200mm. Posiadamy największą maszynę w centralnej Polsce o powierzchni roboczej 3000x4000mm.

ECAD CNC
Oferuje prace narzędziowe. Jesteśmy firmą, która współpracuje z firmą z długoletnim stażem w branży narzędziowej. Nowoczesny park maszynowy i doświadczona załoga pozwoliły nam na zdobycie zaufania naszych Klientów z całej Polski. Współpracujemy również z partnetami na terenie całej Europy. Wykorzystywane technologie oraz fachowa obsługa to gwarancja produktów najwyższej jakości.

Dzięki dobrej współpracy możemy zaoferować bardzo przystępne ceny!!

Oferujemy m.in.: produkcję , naprawą i modernizacją form wtryskowych, wykrojników, tłoczników, maszyn, urządzeń oraz części zamiennych do nich.

Świadczymy usługi w zakresie:

* toczenia, frezowania na maszynach CNC,
* toczenia, frezowania, wiercenia i szlifowania na maszynach konwencjonalnych,
* obróbka na elektrodrążarkach wgłębnych i drutowych,
* napawania i spawania laserowego.
* cięcia laserowego
* zaginania blach na prasach krawędziowych

Nowoczesny park maszynowy: obrabiarki numeryczne, drążarki wgłębne i drutowe, spawarkę laserową HTS 160, laser, krawędziarki, frezarki, szlifierki, automaty tokarskie itp. (ok. 70 różnych maszyn i urządzeń),
Współpracująca z nami firma posiada certyfikat systemu jakości PN-EN ISO 9001:2001