EQUIPO Sp. z o. o.

Kompaktory, rozdrabniacze odpadów, generatory oraz elektrody ładujące i rozładowujące, urządzenia kontrolno-pomiarowe


Dane kontaktowe:

ul. Karolewska 38/40
Polska, 90-561 Łódź


Opis działalności

Systemy i urządzenia przeznaczone dla producentów opakowań, drukarni offsetowych, fleksograficznych, rotograwiurowych i innych. Technologie przetwarzania odpadów poprodukcyjnych: folii, kartonu, skrawków. Wszędzie tam gdzie produkowana i przerabiana jest folia np. w produkcji opakowań - przy druku, cięciu, kaszerowaniu, powstają odpady z z folii i laminatów, którego usunięcie powoduje dodatkowe koszty.

Kompaktory minimalizują ten problem, ponieważ mogą odbierać odpad bezpośrednio w miejscu jego powstawania, czyli w sąsiedztwie maszyny produkcyjnej kompresując odpad w łatwe do transportu kompaktowe belki.

Vecoplan Przez ponad 40 lat zajmuje się dążeniem do ciągłego rozwoju. Ich atutem jest projektowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wymagających branż, takich jak: recykling starego drewna, niszczenie danych i dokumentów, rozdrabnianie odpadów komunalnych i przemysłowych, tekstyliów oraz realizacja kompleksowych, a także specjalnych rozwiązań. W dziale produkcji projektowane są a następnie wykonywane całe linie technologiczne oraz pojedyncze maszyny dla najróżniejszych branżowych zastosowań.

ELTEX Elektrostatik GmbH niemiecka firma, która w Polsce jest reprezentowana przez firmę EQUIPO. Generatory oraz elektrody ładujące i rozładowujące firmy ELTEX są niezwykle popularne i cieszą się bardzo dobrą opinią Klientów, którzy zdecydowali się postawić na jakość. Dodatkowo ELTEX dostarcza także urządzenia do uziemiani oraz do pomiaru pola elektrostatycznego:
  • elektrostatyczne wspomaganie druku
  • elektrostatyczne łączenie wstęgi
  • ponowne nawilżanie wstęgi
QuadTech: Kontrola registra, koloru, farby, wstęgi Pomiar koloru w druku opakowań Inspekcja w druku opakowań i druku dekoracyjnym
  • System 100% inspekcji druku
  • System 100% inspekcji druku z pomiarem koloru
  • Weryfikacja PDF
  • Waste management System
  • Archiwizacja (Data Central)
  • System podglądu wstęgi
Optymalizacja suszenia w maszynach drukujących oraz utylizacja lotnych związków organicznych – w zakresie tych działań współpracujemy z firmami EPM i Sagemis. Baldwin Technology Company, Inc jest wiodącym międzynarodowym dostawcą urządzeń do automatyzacji procesu druku i związanych z nimi materiałów eksploatacyjnych. Baldwin oferuje swoim klientom możliwość otwarcia nowych możliwości rynkowych, poprzez podniesienie jakości drukowanych produktów poprawę wydajności procesu druku oraz zmniejszenie obciążenia dla środowiska. Główna siedziba firmy Baldwin znajduje się w USA, firma posiada również swoje lokalizacje na najważniejszych rynkach i dystrybuuje swoje produkty dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży i serwisu.

Galeria zdjęć