Eco Oil Technology

Instalacje do recyklingu odpadów plastikowych oraz gumowych na komponenty paliw płynnych. Piroliza, Depolimeryzacja


Dane kontaktowe:

ul. Al. Jerozolimskie 99 lok7
Polska, 02-001 WarszawaWITAMY W ECO OIL TECHNOLOGY

ECO OIL SP. Z O.O. NALEŻY DO GRUPY KAPITAŁOWEJ GRUPAEKOPARK SP. Z O.O., KTÓRA SPECJALIZUJE SIĘ W REALIZACJI PROJEKTÓW ZWIĄZANYCH Z PRODUKCJĄ ENERGII ODNAWIALNEJ. W RAMACH SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI GRUPA EKO PARK ZAJMUJE SIĘ KOMPLEKSOWYM PRZYGOTOWYWANIEM ORAZ REALIZACJĄ PROJEKTÓW ZARÓWNO ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH, JAK I FARM WIATROWYCH.


STRATEGICZNYM CELEM DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI ECO OIL JEST ROZWÓJ TECHNOLOGII EKOLOGICZNYCH ORAZ PRODUKCJA INSTALACJI DO PRZETWARZANIA ODPADÓW SZTUCZNYCH NA KOMPONENTY PALIW PŁYNNYCH.

Technologia – Plastic to Oil Technology® została stworzona na skutek rosnącego problemu zanieczyszczenia środowiska odpadami plastikowymi, które do tej pory nie znalalazły zastosowania w procesie recyklingu.


Podstawowa Instalacja do recyklingu metodą katalitycznego przetwarzania odpadów plastikowych na komponenty paliw płynnych (dwa reaktory) przetwarza 6 000 ton wsadu uzyskując ok. 3 mln. litrów oleju opałowego rocznie.


Technologia ECO OIL – Rubber to Fuel Technology® została stworzona na skutek rosnącego zapotrzebowania na ekologiczne technologie przetwarzania zużytych opon, które stanowią ogromny problem dla środowiska naturalnego.

Oferowana przez firmę ECO OIL Instalacja do przetwarzania odpadów gumowych na komponenty paliw płynnych przetwarza 2 200 ton wsadu rocznie. W wyniku procesu pirolizy podstawowa instalacja wytwarza ponad 900 ton oleju uśrednionego, 312 ton gazu pokrakingowego, 460 ton kalorycznej sadzy oraz 154 tony kordu metalowego.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY,