Ecoplastic Technologies

Dodatki do produkcji oksybiodegradowalnych (oxobiodegradable) miękkich i półsztywnych tworzyw sztucznych, dodatki antybakteryjne, antygrzybiczne, różna postać


Dane kontaktowe:

ul. Budowlanych 1
Polska, 43-300 Bielsko Biała


Opis działalności

Jesteśmy m.in. importerem oraz wyłącznym przedstawicielem producenta dodatków do produkcji biodegradowalnych wyrobów z tworzyw sztucznych z grupy d2w® oraz dodatków antymikrobowych w każdej postaci o właściwościach bakteriostatycznych, bakteriobójczych, grzybostatycznych, grzybobójczych, glonobójczych m.in. z grupy d2p® na terenie Polski, Czech, Słowacji i Białorusi.


Zaopatrujemy i współpracujemy z producentami opakowań z tworzyw sztucznych jak i końcowymi użytkownikami, którzy w swój program wpisują dbanie o środowisko, zdrowie oraz szeroko rozumianą ekologię.

Oferujemy dodatki do produkcji oksybiodegradowalnych (oxobiodegradable) miękkich i półsztywnych tworzyw sztucznych.

Pośredniczymy również w certyfikowaniu wyrobów finalnych zgodnie z normą ASTM oraz BS dla tworzyw oksybiodegradowalnych.

Dystrybuujemy dodatki antybakteryjne, grzybobójcze, antyalgowe pod nazwą d2p® na bazie soli srebra oraz dodatki bez zawartości srebra o wysokiej skuteczności pod każdą postacią dla bardzo szerokiej gamy polimerów.

Zapraszamy do współpracy producentów opakowań z tworzyw sztucznych jak i finalnych użytkowników!


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć