Ecosinplast s.r.o.

Formy stalowe do odlewania rotacyjnego - rozwój projektu, design i produkcja, Ślusarstwo (produkcja ocynkowanych wyrobów ze stali węglowej)


Dane kontaktowe:

ul. Zlatovska cesta 27
Słowacja, 911 05 TrenvinFirma ECOSINPLAST ma dwa główne działy:
  • Formy stalowe do odlewania rotacyjnego - rozwój projektu, design i produkcja
  • Ślusarstwo (produkcja ocynkowanych wyrobów ze stali węglowej)
ASORTYMENT:Formy do odlewania rotacyjnego: Formy do odlewania rotacyjnego są zazwyczaj zaprojektowane i skonstruowane do produkcji indywidualnych elementów z tworzyw sztucznych, zarówno w prostej jak i kompleksowej, zespolonej postaci. Formy te są w stanie wyprodukować więcej produktów o większych wymiarach i z mniejszymi wymaganiami w stosunku do wartości produkcji. Formy do odlewania rotacyjnego mogą również zaoferować dalsze korzyści – niższe ceny części zamiennych (w porównaniu z formowaniem za pomocą wtrysku). Możliwości rotacyjnego formowania są nieograniczone. Na bazie doświadczenia i know-how, które ECOSINPLAST posiada ma możliwość zaproponowania, zaprojektowania i wyrobu licznych części form w ten sposób, że na przykład istnieje możliwość wyprodukowania pojemnika / kontenera z jemu odpowiadającą przykrywką / zamknięciem – jednocześnie w jednej formie. To oczywiście zmniejsza potrzebę dalszej pracy, a zatem obniża koszty produkcji.

Projektowanie inżynieryjne:Spółka ECOSINPLAST każdą formę kompletnie zaprojektuje, od początkowej propozycji cenowej a kończąc na transporcie i dostawie z tym, że wszystkie aspekty formy są szczegółowo i pieczołowicie przedyskutowane, omówione, wynegocjowane i zatwierdzone krok po kroku z klientem.

Kiedy jest to konieczne, ECOSINPLAST może doradzić lub pomóc klientom propozycjami bądź zmianami designu przy produktach z tworzyw sztucznych pod kątem przydatności i odpowiedniego designu produktu w zakresie formowania rotacyjnego.

DESIGNNasz wykwalifikowany i doświadczony zespół projektowy ECOSINPLAST przedstawi Państwu w postaci 3D formę modelu części z tworzyw sztucznych, która ma być wyprodukowana. Model 3D produktu z tworzyw sztucznych jest bądź dostarczany przez klienta, albo projektowany i wykonany bezpośrednio u nas. ECOSINPLAST wykona początkowy zestaw szkiców formy, które ukażą wszystkie konieczne parametry dla ostatecznego zaakceptowania przez klienta. Od tego punktu może zacząć się produkcja.

DODATKI DO FORMECOSINPLAST dostarcza także akcesoria i dodatki do form włącznie z zaciskami, imadłami i standardowymi tarczami - data / partia / kod, jak również logo recyklingu i inne w zależności od wymagań klienta. Dane rejestrowe: IČO (rejestr handlowy): 34 134 093
DIČ (numer identyfikacji podatkowej): 2020387116
IČ DPH (VAT): SK2020387116