Eko-Polimer Maciej Łukaszewski

Regranulaty, aglomeraty i przemiały PP, HDPE oraz PS


Dane kontaktowe:

ul. Zjednoczenia 302/23
Polska, 62-003 BiedruskoFirma działa na rynku tworzyw sztucznych jako element w układzie przerobu, recyklingu i dostaw poliolefin, głównie Polipropylenu i Polietylenu HDPE oraz Polistyrenu.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty wtórne, pochodzące z recyklingu, wyspecjalizowała się w dostawach przemiałów i aglomeratów oraz regranulatów.

Zapewniamy produkty o bardzo wysokiej jakości na rynku polskim, proponujemy stałą współpracę i powtarzalność wyrobów.

Dążymy do pełnego wpasowania się do potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni i rzetelni.

Znamy się na produkcji i przetwórstwie tworzyw sztucznych, mamy wiedzę z zakresu odzysku i recyklingu.

Nasze surowce wtórne pakujemy w worki typu BIG-BAG i kartonowe OKTABINY.

Oferujemy całą gamę kolorystyczną surowców wtórnych o zróżnicowanym stopniu płynięcia z przeznaczeniem na formy wtryskowe, do wytłaczania i na rozdmuch.

Uzupełniamy na bieżąco ofertę produktową o tworzywa, które w danym momencie cieszą się największym uznaniem i popytem rynku.

W TROSCE O NATURĘ

Troszcząc się o ograniczoność zasobów naturalnych i ochronę środowiska proponujemy produkty wtórne, które są wyrazem dążeń społeczeństwa do zrównoważonego rozwoju gospodarczego.

Wspieramy system, który wraz z ustawodawstwem, sprzyja oraz nakłania podmioty gospodarcze do stosowania produktów już raz wytworzonych, których przydatność technologiczna nie uległa dużemu zróżnicowaniu.