EkoMir

W naszej ofercie, znajdą Państwo m.in.: szeroką gamę produktów hydrauliki siłowej, silniki hydrauliczne (np. sok), pompy hydrauliczne czy też elektrosprzęgła


Dane kontaktowe:

ul. Hanny Sawickiej 15b
Polska, 56-500 Syców


opis działalności

Firma Ekomir działa od roku 1998. Jesteśmy firmą handlowo-usługową, która w głównej mierze zajmuje się dostarczaniem szerokiej gamy towarów związanych z remontami maszyn i urządzeń przemysłowych.

Specjalizujemy się w dziedzinie hydrauliki siłowej oraz sprzęgieł i hamulców elektromagnetycznych. Posiadamy bardzo bogate zasoby w magazynach, a także na specjalne zamówienie klientów sprowadzamy wyspecjalizowane urządzenia. Zapewniamy pewną i kompleksową obsługę i porady fachowców, którzy zawsze pomogą dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Firma Ekomir wciąż bardzo dynamicznie się rozwija, co jest wynikiem chęci trafienia idealnie w gusta klientów. Jesteśmy przekonani, iż i tym razem tak będzie.


Specjalizujemy się: silnik hydrauliczny sok, pompa hydrauliczna, hydraulika siłowa, elektrosprzęgła, pompy hydrauliczne, silnik hydrauliczny.