Ekspres Drukarnia

Producent opakowań z tektury litej, falistej (mikrofali) kaszerowanej z nadrukiem typu offset i lakierami


Dane kontaktowe:

ul. Wiejska 71
Polska, 88-100 InowrocławChcemy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie dostaw opakowań. Nasza firma powstała w 1990 roku.Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury litej i falistej. Do druku używamy techniki offsetowej. Kaszerujemy, dzięki czemu możemy utworzyć laminaty o różnych zakresach gramatur i sztywności, mogące doskonale dostosować się Państwa wyrobów. Projektujemy i wykonujemy modele opakowań oraz szaty graficzne. Do uszlachetniania używamy lakierów dyspersyjnych, UV, UV miejscowych, złoceń na gorąco oraz tłoczeń. Poprzez zwiększanie i unowocześnianie parku maszynowego (pracujemy na maszynach sprowadzonych z Niemiec min. ,,Rolland” a ostatnio ,,KBA” przez co mamy zwiększone moce przerobowe), każdy z produktów możemy wzbogacić o 8 różnych procesów technologicznych, a domenom i priorytetem naszej firmy stały się wysoka jakość i terminowość produkcji.

Firmy które nam zaufały i z którymi współpracujemy to min.: Destylarnia ,,Sobieski”, ,,Parliament”, ,,Zdrovit-Natur Produkt” i wiele innych.

Oprócz tego zaopatrujemy branże takie jak : Huty szkła , spożywczo-cukiernicza, chemiczna, obuwnicza kosmetyczna, branże techniczne.

Produkujemy jednorazowe druki materiały reklamowe (serie promocyjne), stendy do formatu B-1. Gwarantujemy bardzo dobre warunki współpracy i naszą elastczność dopasowaną do Państwa harmonogramu produkcji.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Kartony i pudełka