Emidan s.c.

Dystrybutor opakowań z tworzyw sztucznych: butelki, kanistry, słoiki


Dane kontaktowe:

ul. Piłsudskiego 13/15
Polska, 95-200 PabianiceFirma Emidan powstała w 2005 roku. Od samego początku postawiliśmy na profesjonalizm. Założycielami firmy są Paweł Piechocki i Wojciech Bartczak. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe oraz umiejętności zdobyte w toku nauczania pozwalają wypełniać misję firmy.

Zajmujemy się dystrybucją opakowań. Posiadamy w ofercie około 60 wzorów opakowań pojemności od 10 ml do 1000 l dostępne z atestami unz, uny oraz unx. Obsługujemy terytorium całej Polski. Prowadzimy kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw produkcyjnych. Mamy w ofercie produkty 8 producentów. Współpracujemy z firmą Inco-Veritas, liderem w produkcji opakowań.

Asortyment

Nasza oferta obejmuje butelki i kanistry (oraz zamknięcia) wytwarzane z polietylenu, polipropylenu, polichlorku winylu oraz PET znajdujące zastosowanie w następujących branżach:

  • chemia gospodarcza (butelki do płynów i środków czyszczących, płynów do mycia naczyń, płynów do prania i płukania tkanin, mydła w płynie i inne)
  • chemia motoryzacyjna (butelki do płynów do mycia szyb, płynów do spryskiwaczy, płynów do chłodnic, olejów, szamponów samochodowych oraz wody destylowanej)
  • chemia budowlana (butelki do klejów, zapraw oraz komponentów budowlanych, kanistry)
  • kosmetyka (butelki i słoiki do płynów do kąpieli, szamponów, żelu do włosów, zmywaczy itp.)
  • przemysł spożywczy (butelki do musztardy, ketchupu, octu, żurku, śmietany, mleka, napojów gazowanych i niegazowanych, alkoholi itp.)
  • farmacja (butelki).
Gwrantujemy najniższe ceny!

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki