Erg-Profile Sp. z o.o.

Producent profili z PVC systemu AURA


Dane kontaktowe:

ul. Nowopogońska 98
Polska, 41-250 CzeladźFirma ERG PROFILE wraz ze swoim wieloletnim doświadczeniem jest niewątpliwie firmą posiadającą kompleksowe know how z zakresu projektowania i wytwarzania profili okiennych z PVC oraz produkcji stolarki okienno-drzwiowej.

Tradycja wytwórcy, jako najstarszego zakładu w Polsce w tej branży, zobowiązuje nas do oferowania naszym klientom tylko sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, bez kompromisów mogących negatywnie wpływać na jakość wytwarzanych profili oraz stolarki z PVC.

Nasz zakład skupiony jest na stosowaniu markowych komponentów produkcyjnych, począwszy od komponentów wsadowych mieszanki PVC poprzez sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w profilach, jak i w konstrukcji i produkcji stolarki z PVC. Dodatkowo pełna kontrola procesów wytwórczych oraz wieloletnie doświadczenie pracowników owocuje znakomitą finalną jakością wyrobów końcowych (profile, stolarka PVC). Potwierdzeniem tego są zadowoleni byli, obecni, a także mamy nadzieję przyszli klienci, którzy przekonają się do wyrobów firmy ERG PROFILE.