Eskade-System

Świetliki dachowe i pasma świetlne, zadaszenia i daszki, naświetla i pasma świetlne, poliwęglan, akcesoria.


Dane kontaktowe:

ul. Boguszowicka 69a
Polska, 44-203 Rybnik


Opis działalności

Świetliki dachowe, pasma świetle, elementy uchylne w świetlikach dachowych oraz świetliki do samodzielnego montażu – to flagowe produkty naszej firmy.

Przedstawiamy wiele pomocnych informacji - czym się kierować przy wyborze świetlika, co zlecić fachowcom a co można wykonać we własnym zakresie. Kiedy warto stosować świetliki łukowe, kiedy pasma świetlne a kiedy świetliki płaskie lub dwuspadowe. Jakie zalety ma prawidłowo dobrany poliwęglan.

Daszki oraz zadaszenia z poliwęglanu, przeznaczone do samodzielnego montażu.

Dlaczego warto korzystać ze sprawdzonych wzorców - czyli co zrobić aby mieć przed domem ładne i solidne zadaszenie na długie lata lub daszek za nieduże pieniądze, oraz czy na pewno do montażu trzeba wołać fachowca. Dlaczego warto, by zadaszenia od strony południowej miały poliwęglan mleczny a od strony zachodniej w kolorze przeźroczystym. Wiele przydatnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Poliwęglan oraz akcesoria i profile aluminiowe do poliwęglanu, uszczelki, łączniki. Czyli poradnik dla początkujących oraz zaawansowanych majsterkowiczów.

Ta strona przeznaczona jest dla osób zamierzających wykonać większość prac samodzielnie. Warto jednak przed rozpoczęciem majsterkowania zajrzeć na nasze forum i zapoznać się z rozdziałami gdzie radzimy jakich błędów unikać, oraz na co zwracać szczególną uwagę.

www.eskade.pl