Euronyl Assembling Sp. z o.o.

Usługi produkcyjne na wtryskarkach


Dane kontaktowe:

ul. Poprzeczna 53
Polska, 62-020 SwarzędzFirma EURONYL ASSEMBLING Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku . Rozpoznając potrzeby naszych klientów z roku na rok budujemy swój wizerunek jako doświadczonego partnera na którym zawsze można polegać.

Oferujemy usługi produkcyjne na wtryskarkach. Przy produkcji możemy użyć już istniejące formy lub rozpocząć nowe projekty.

Jako producent posiadamy duży i ciągle rosnący park maszynowy. Posiadamy 23 maszyny wtryskowe sterowane numerycznie: od 30 do 800T siły zwarcia, które pozwalają na produkcję detali od 0,5 do 3000 gram.

Mamy duże doświadczenie w przetwórstwie następujących tworzyw sztucznych: PBT, ABS, PC, PA, POM, PPS,PS, PP z dodatkami włókna szklanego, talku, filtrami UV itp. Ze względu na zużywanie do produkcji głównie tworzyw technicznych oraz pracę z formami gorącokanałowymi posiadamy dobrze wyposażone urządzenia peryferyjne (podajniki tworzywa wraz z mikserami kolorów, suszarki, regulatory temperatury, podgrzewacze wody, roboty na maszynach) pozwalające na uzyskiwanie detali wysokiej jakości. Niektóre z naszych maszyn wyposażone są w roboty, co pozwala nam zautomatyzować proces produkcji.

Formy wtryskowe powierzane nam przez naszych klientów przechowywane są w optymalnych warunkach. Zapewniamy odpowiednią konserwację form oraz, jeśli to konieczne, szybką naprawę.

Poza produkcją usługową oferujemy swoim klientom montaż elementów plastikowych i metalowych:
  • spawanie ultradźwiękowe,
  • montaż elementów plastikowych i metalowych,
  • klejenie,
  • pakowanie na życzenie.
Obieg dokumentów w firmie oparty jest na normach ISO 9001/2000, co gwarantuje wysoką jakość obsługi klienta od momentu złożenia zamówienia do momentu wysyłki towaru.