FIC Jan Fic PPHU

Opakowania z PP


Dane kontaktowe:

ul. Norwida 6
Polska, 78-300 ŚwidwinZakład Wytwarzania Wyrobów z Tworzyw Sztucznych istnieje od 1999 roku. Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy swoją działalność w kierunku produkcji opakowań jednorazowych dla przemysłu spożywczego.

Produkty

Przedstawiamy ofertę opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych PP przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, a w szczególności przetworów rybnych.Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie przygotować opakowanie odpowiadające indywidualnemu życzeniu klienta.

Produkcja

Oferowane wyroby produkowane są w sposób gwarantujący utrzymanie najwyższych standardów higienicznych produkcji, z surowców i materiałów pochodzących od sprawdzonych i kwalifikowanych dostawców. Doświadczona kadra techniczna i własna narzędziownia pozwalają na szybką realizację nowych projektów opakowań - zgodnie z życzeniami Klienta.Stawiając sobie za cel jak najlepsze zaspokojenie oczekiwań naszych klientów rozwijamy dynamicznie park maszynowy oraz wprowadzamy nowe technologie gwarantujące wysoki poziom wyrobów.

Szybka realizacja zamówienia

Poprzez szybki kontakt z klientem czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia został skrócony do minimum. Odpowiedni system magazynowania oraz transportu gwarantuje wszystkim naszym klientom terminowość dostaw.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferty naszej firmy.