Farm - Pak

Oferujemy szeroki asortyment butelek, słoików i innych pojemników wraz z zamknięciami (nakrętki i wieczka) o pojemnościach od 30ml do 1500ml


Dane kontaktowe:

ul. Łączna 16
Polska, 62-032 LubońFARM-PAK jest polskim przedsiębiorstwem produkcyjnym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w działaniu na rynku opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu farmaceutycznego.

Oferujemy szeroki asortyment butelek, słoików i innych pojemników wraz z zamknięciami (nakrętki i wieczka) o pojemnościach od 30ml do 1500ml. W naszej ofercie znajdują się również opakowania na słodzik i dozowniki w formie łyżeczki lub strzykawki.

Wszystkie pojemniki posiadają zamknięcia gwarancyjne: pierścień zrywający, taśmę zrywaną, podwójną nakrętkę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci lub membranę aluminiową zgrzewaną indukcyjnie. Dodatkowo, nakrętki i wieczka mogą być wyposażone w jeden z dwóch typów amortyzatorów (harmonijkowy lub śrubowy) oraz wkład osuszający.

Nasze opakowania produkowane są z najwyższej jakości surowców (polipropylen, polietylen, polistyren). Nowością w naszej ofercie są wyroby z politereftalanu etylenu (PET).

Wszystkie produkty posiadają Świadectwa Dopuszczenia do Obrotu wystawione przez Instytut Leków w Warszawie.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki