Febus Auto

Autoryzowany dystrybutor produktów przemysłowych ExxonMobil


Dane kontaktowe:

ul. Zbąszyńska 2
Polska, 91-342 ŁódźFEBUS-AUTO Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. W początkowym okresie głównym przedmiotem jej działalności była sprzedaż hurtowa preparatów chemicznych przeznaczonych dla motoryzacji. Przełomowym okazało sie podpisanie w 1993 roku umowy z koncernem olejowym Esso, którego zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem. Po połączeniu Esso z marką Mobil, od 2002 roku FEBUS-AUTO znajduje się w sieci dystrybucji ExxonMobil Polska.

Dzięki tym wydarzeniom rozwój naszej Firmy nabrał odpowiedniego tempa i ukierunkował się na rynek olejowo-smarny. Pomogła nam w tym świadomość, iż sprzedawane przez nas produkty są wytwarzane przez najbardziej renomowany i jeden z największych koncernów olejowych na świecie.

Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że dostarczane przez nas środki smarne spełniły wszystkie wymogi i oczekiwania Klientów z nimi związane, w niejednokrotnie trudnych procesach technologicznych i produkcyjnych.

Naszym Klientom oferujemy również doradztwo w zakresie stosowania środków smarnych Mobil i Esso, a także analizy olejowe Signum przeprowadzane w laboratoriach ExxonMobil w Holandii. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY