Firma Augustynowicz

Sprzedaż maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, wtryskarki, młyny i urządzenia do recyklingu, butelczarki, wytłaczarki, peryferia


Dane kontaktowe:

ul. Boguszyce 103 a
Polska, 56-400 OleśnicaFirma AUGUSTYNOWICZ działa od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek własne urządzenia do recyklingu tworzyw sztucznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu stworzyliśmy wysokiej jakości urządzenia rozdrabniające tworzywa sztuczne. Oferowane maszyny są urządzeniami uniwersalnymi. Ich prosta budowa umożliwia łatwy dostęp do urządzenia zarówno osobom obsługującym, jak i serwisantom.

W naszej ofercie znajdą Państwo:WTRYSKARKI

Typu: Arburg, Battenfeld, Demag, Boy, Krauss Maffei, Widsor, KuASY, Klöckner itp. Wielkość: od 15 ton do 800 ton siły zamka. Przy zakupie WTRYSKAREK jest możliwość przetestowania tych maszyn na własnych formach . Oferujemy także serwis i szkolenia u klientów. Do WTRYSKAREK proponujemy duży wybór części zamiennych. Możemy także zaproponować kooperację na WTRYSKARKACH.

MŁYNY I URZĄDZENIA DO RECYKLINGU
  • młyny wolnoobrotowe – przystosowane do mielenia gałązek poprodukcyjnych i wlewików;
  • młyny kompaktowe – umożliwiające mielenie większych elementów poprodukcyjnych;
  • młyny tnące – przeznaczone dla recyklerów tworzyw sztucznych.

BUTELCZARKI Typu: Trusioma, Bekum, BBM, itp. Wielkości: od 0,2 l do 10 l WYTŁACZARKI

Typu: Actual, Battenfeld, Trusioma, itp. Możemy zaproponować swoim klientom całe linie do produkcji rur, profili oraz regranulacji tworzywa. W swoich ofertach posiadamy także same wytłaczarki.

PERYFERIA

W swoich ofertach posiadamy podajniki tworzywa, suszarki, chłodziarki, roboty.

Sprzedawane maszyny są w pełni sprawne technicznie. Istnieje możliwość przeprowadzenia prób technicznych na formie klienta.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom proponujemy przyjazne warunki finansowania, jak i fachowe doradztwo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!