Folmak

Dystrybutor szerokiej gamy maszyn pakujących, a także materiałów eksploatacyjnych do urządzeń pakujących


Dane kontaktowe:

ul. Sikorskiego 24
Polska, 05-250 RadzyminFOLMAK jest dystrybutorem szerokiej gamy maszyn pakujących: od najprostszych zgrzewarek liniowych i kątowych, maszyn kloszowych MINIPACK-Torre, poprzez bardziej wydajne maszyny tunelowe.

Jesteśmy dumni, że udało nam się wprowadzić na polski rynek folię POLIOLEFINOWĄ. Wiązało się to dużym ryzykiem, ale nie chcieliśmy jednak pozostawiać bierni wobec najnowszych światowych trendów. Folia POLIOLEFINOWA cieszy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów. Jakość sprzedawanych przez nasz folii jest pod stałą kontrolą.

Uzupełnieniem oferty są maszyny do opakowań zbiorczych, owijarki do palet, służące do zabezpieczania folią STRETCH ładunków na paletach, urządzenia do taśm polipropylenowych i poliestrowych, do zamykania woreczków, do zaklejania kartonów.

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń pakujących, m.in. wysokiej jakości folie termokurczliwe PVC, POLIOLEFINY, folie STRETCH ( do ręcznego i maszynowego owijania palet), taśmy PP, PET, stalowe, taśmy klejące i inne.