Biznes Start

Formtech Sp. z o.o.

Polerowanie form, połysk lustrzany, fakturowanie form, napawanie laserem, grawerowanie laserem, regeneracja form, urządzenia i materiały do obróbki powierzchniowej


Dane kontaktowe:

ul. Drwinia 207
32-708 Dziewin, Polska


Mamy przyjemność zwrócić się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy w zakresie precyzyjnej obróbki powierzchniowej (polerowania) form wtryskowych, tłoczników, wykrojników i innych narzędzi oraz części maszyn jak równiez ich regeneracji (spawanie laserem + polerowanie).
Od kilku lat wykonujemy usługi dla wielu znanych firm przede wszystkim branży motoryzacyjnej, oświetleń, maszynowej, aparatury precyzyjnej, medycznej, kosmetycznej, opakowań itp.
Fakt ten najlepiej charakteryzuje naszą dbałość o jakość i zadowolenie klientów. Naszymi atutami są krótkie terminy, duże możliwości przerobu (ok.7 tyś. godzin/mies) i konkurencyjne ceny przy wysokim bezpieczeństwie przebiegu zlecenia.

Firma Formtech Sp.z o.o. powstała w roku 1992 lecz działalność związaną z polerowaniem form rozpoczęliśmy w roku 1998 w Chemnitz (Niemcy wschodnie) w przedstawicielstwie zachodnioniemieckiej firmy. W roku 2001 przejęliśmy zakład tworząc pierwszy oddział poza granicami Polski.

W chwili obecnej posiadamy zakład w Polsce, dwa oddziały w Niemczech oraz firmę partnerską w Republice Czeskiej. Rozbudowa struktur firmy pozwoliła tym samym na sprostanie wysokim wymaganiom stawianym przez duże konzerny działające na tych rynkach.

Z poważaniem

Robert Banaś
Prezes Zarządu