Formtech Sp. z o.o.

Polerowanie form, fakturowanie form, napawanie laserem, grawerowanie laserem, regeneracja form, urządzenia i materiały do obróbki powierzchniowej


Dane kontaktowe:

ul. Drwinia 207
Polska, 32-708 DziewinSzanowni Państwo,

mam przyjemność zwrócić się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy w zakresie precyzyjnej obróbki powierzchni (polerowania) form wtryskowych, tłoczników, wykrojników i innych narzędzi oraz części maszyn jak również ich regeneracji (spawanie laserem + polerowanie).
Wykonujemy usługi dla znanych firm przede wszystkim branży motoryzacyjnej, oświetleń, maszynowej, aparatury precyzyjnej, medycznej, kosmetycznej, opakowań itp. Fakt ten najlepiej charakteryzuje naszą dbałość o jakość i zadowolenie klientów.
Naszymi atutami są krótkie terminy, duże możliwości przerobu (ok.18 tyś. godzin/mies) i konkurencyjne ceny przy wysokim bezpieczeństwie przebiegu zleceń.
Firma Formtech Sp.z o.o. powstała w roku 1992 lecz działalność związaną z polerowaniem form rozpoczęliśmy w roku 1998 w Chemnitz (Niemcy) w przedstawicielstwie zachodnioniemieckiej firmy. W roku 2001 przejęliśmy zakład tworząc pierwszy oddział poza granicami Polski.
W chwili obecnej posiadamy dwa zakłady w Polsce, dwie niezależne spółki w Niemczech oraz  firmę partnerską w Republice Czeskiej. Rozbudowa struktur firmy pozwoliła tym samym na sprostanie wysokim wymaganiom stawianym przez klientów działających na tych rynkach.

W imieniu wszystkich pracowników zapraszam do współpracy.

Z poważaniem
Robert Banaś
Prezes Zarządu