GLF

Produkcja i handel skrzyniami ładunkowymi i opakowaniami drewnianymi


Dane kontaktowe:

ul. Baltycka 16
Polska, 76-200 SłupskO firmie GLF

GLF jest firmą zajmującą się produkcją i handlem skrzyniami ładunkowymi, opakowaniami drewnianymi i akcesoriami do opakowań, a także ich odzyskiwaniem.
Kierunek i forma działalności

Ambicją GLF jest zaopatrywanie rynku europejskiego w skrzynie ładunkowe, tak nowe jak i używane, właściwej jakości, a także zaopatrywanie w opakowania drewniane klientów na rynkach lokalnych.


Rynek

GLF działa w całej Europie. Mamy magazyny w wielu miejscach całej Europy. Prowadzimy sprzedaż, między innymi, do Norwegii, Danii, Polski i Holandii.


Koncern

GLF Genarps Ladfabrik składa się obecnie z trzech jednostek produkcyjnych:

GLF Genarps Ladfabrik AB, Genarp
GLF Polska Sp. z o.o. (Polska). Założenie spółki siostrzanej z udziałem 100% we wrześniu 2005 roku.
Gyllebo Träemballage AB, Gärsnäs. Zakup w lipcu 2007 roku

Jesteśmy obecni nie tylko w Genarp.

Aby być w stanie oferować swoim klientom ceny, które są opłacalne przy często kosztownych usługach transportowych, doszliśmy do wniosku, że nie możemy być obecni tylko w Genarp. Musimy zbliżyć się swoich klientów - rozpoczęliśmy od magazynu w Helsingborgu, obecnie jesteśmy w siedmiu lokalizacjach, z których trzy leżą w Polsce. Dzięki strategicznemu położeniu magazynów, pomagamy swoim klientom w utrzymaniu tej samej wysokiej jakości skrzyń ładunkowych, bez względu na kraj, w którym zostały wyprodukowane. Kiedy firma przejmuje zakład i rozpoczyna działalność w nowej lokalizacji na kontynencie, jesteśmy w stanie realizować dostawy na terenie całej Europy. Nasze palety są teraz nie tylko w Szwecji, lecz sprzedajemy je także do Danii, Norwegii, Niemiec, Belgii i Holandi.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby dla gastronomii