GPP Paweł Klich F.H.U.P.

Doradztwo techniczne, organizowanie części zamiennych, eksploatacyjnych, usługi serwisowe, transport maszyn, usługi remontowe, jak i zlecenia dotyczące kupna sprzedaży maszyn i urządzeń


Dane kontaktowe:

ul. Majora Hubala 24
Polska, 32-090 SłomnikiGPP Poland - General Partner Promotion

Firma zajmująca się kompleksową obsługą klienta i promocją nowoczesnych technologii.


F.H.U.P. - GPP Poland to firma z kilkuletnim bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi remontowej, serwisowej i zaopatrzeniowej dla maszyn i urządzeń przemysłu ogólnego. Specjalizujemy się w szeroko rozumianej współpracy z partnerami z różnorodnych branż, połączonej z ich promocją w każdej gałęzi przemysłu. Celem naszym jest zaoferowanie klientowi najszerszego z możliwych wachlarza usług w jednym miejscu - poprzez naszą firmę.
Posiadając bogate kontakty z wiodącymi technologicznie na rynku firmami, proponujemy Państwu wysoki standard obsługi klienta, gwarantując dostęp do tego co najnowsze i najnowocześniejsze na rynku polskim i światowym.

Włączamy w to działania typu: doradztwo techniczne, organizowanie części zamiennych, eksploatacyjnych, usługi serwisowe, transport maszyn, usługi remontowe, jak i zlecenia dotyczące kupna sprzedaży maszyn i urządzeń z Państwa branży.
Dajemy Państwu możliwość kompleksowego obsłużenia poprzez jedną firmę.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły o naszej działalności.

Kategorie

1. Usługi » Inne » Usługi konsultingowe