Glass-Service Sp. z o.o.

Producent przekładek i materiałów samoprzylepnych. Dystrybutor taśm, klejów i środków dla przemysłu takich firm jak Scapa, Cyperbond, Tesa, Ambersil


Dane kontaktowe:

ul. Dojazdowa 23
Polska, 43-100 TychyProfil działalności firmy obejmuje produkcję przekładek korkowych, korkowo-piankowych, piankowych przeznaczonych do zabezpieczenia produktów podczas transportu. Oferujemy również sprzedaż i doradztwo w zakresie technologii klejenia. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z asortymentu taśm i klejów dla przemysłu. Wysoki poziom usług w tym zakresie zapewnia stały kontakt z czołowymi producentami na świecie. Glass-Service Sp. z o.o. www.glass-service.pl jest między innymi autoryzowanym dystrybutorem takich renomowanych w branży firm jak Scapa www.scapa.com, Cyberbond www.cyberbond.de, Tesa www.tesa.com i Ambersil www.ambersil.ajm.pl. Ze swoją bogatą ofertą docieramy do szerokiego grona klientów starając się przy tym, aby podejście do każdego z naszych klientów było indywidualne. Jest to możliwe dzięki dużej uwadze jaką Glass-service przywiązuje do odpowiedniej obsługi w pełnym jej zakresie od doradztwa technicznego przy doborze produktów aż po wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA:
PRZEKŁADKI KORKOWE I PIANKOWE
TAŚMY SAMOPRZYLEPNE:
- JEDNOSTRONNE: piankowe, winylowe, aluminiowe, tkaninowe, silikonowe, samowulkanizujące
- DWUSTRONNE: piankowe, AFT, transferowe
FOLIE OCHRONNE
STOPKI SAMOPRZYLEPNE BUMPER stosowane są jako: nóżki, ograniczniki, odbojniki
CONVERTING TAŚM:
- wykrawanie (sztancowanie) DIE-CUT, KISS-CUT
- laminowanie materiałów
- cięcie na wymiar materiałów samoprzylepnych
KLEJE PRZEMYSŁOWE:
- cyjanoakrylowe,
- anaerobowe
- utwardzane UV
- konstrukcyjne dwuskładnikowe
- wodne dyspersyjne
- rozpuszczalnikowe
- termotopliwe
APLIKATORY, SYSTEMY DOZOWANIA KLEJU

Klienci firmy Glass-Service to głównie firmy z branży samochodowej, budowlanej, klimatyzacyjno-wentylacyjnej, meblarskiej, szklarskiej, producenci okien, przemysłu ciężkiego oraz producenci AGD. Szeroki asortyment oraz coraz większa powszechność stosowania technologii klejenia powoduje jednak, że ze swoimi produktami docieramy niemal do każdej dziedziny naszego życia. Dewizą naszej firmy jest ciągłe podnoszenie jakości produkowanych wyrobów, profesjonalizm i pełna satysfakcja klientów.

Glass-Service posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe