Gniotpol Kazimierz Gniot PPUH

System zbiórki i transportu opakowań lekkich (system ZiTO), przyczepy i zabudowy samochodowe, plandeki


Dane kontaktowe:

ul. Mickiewicza 15 a, Kurznie
Polska, 46-037 KarłowiceW 1989 r. właściciel oraz prezes firmy Kazmierz Gniot wspólnie z małżonką założył firmę GNIOTPOL. Początkowo była to niewielka firma produkująca przyczepy na indywidualne zamówienia. W kolejnych latach działalności bazą dla firmy została nieduża miejscowość koło Brzegu - Kurznie. W roku 2005 Kazmierz Gniot utworzył spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Odrowążu - Malni, w przejętym zakładzie Zremb Odrowąż specjalizującym się w produkcji silosów, które stały się nową specjalizacją naszej firmy. Na przełomie roku 2007/2008 firma GNIOTPOL zatrudniała 170 osób w dwóch zakładach.

Firma GNIOTPOL znajduje się w ścisłej czołówce polskich producentów zabudów i przyczep, zasobników, silosów i konstrukcji stalowych według dowolnych wymiarów określonych przez klienta, zgodnych z obowiązującymi przepisami. Posiadamy prawdopodobnie najwięcej homologacji na przyczepy ciężarowe w Polsce. Współpracujemy z głównymi dostawcami samochodów ciężarowych w Polsce oraz Europie - MAN-STAR, RENAULT Trucks, Mercedes-Benz, DAF, VOLVO, IVECO, SCANIA.

Oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne, projektowanie na indywidualne zamówienie, bogatą ofertę handlową oraz profesjonalny serwis.

Nowością w naszej ofercie jest opatentowany system zbiórki i transportu lekkich opakowań (System ZiTO), który przewyższa dotychczas stosowane, bardzo rozbudowane i skomplikowane rozwiązania.

Nasza firma dąży do spełnienia oczekiwań Klienta poprzez elastyczną ofertę sprzedaży, zaangażowanie personelu z wykorzystaniem dostępnej wiedzy i środków oraz dobór asortymentu najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie trwałego zadowolenia naszych Klientów i satysfakcji z zakupionych wyrobów i usług, czego dowodem jest wprowadzony i funkcjonujący system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000.Kategorie

1. Usługi » Inne » Transport i logistyka