Hanaoka s.c.

Urządzenia do rozdrabniania, brykietowania, przesiewania oraz sortowania, uniwersalne kruszarki, linie do recyklingu materiałów


Dane kontaktowe:

ul. Pabianicka 119/131
Polska, 93-490 ŁódźFirma HANAOKA istnieje od 1998 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu technologii rozdrabniania i brykietowania. Nasza oferta skierowana jest do branży drzewnej, komunalnej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i dostarczaniem maszyn do nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Jesteśmy przedstawicielem najlepszych światowych firm produkujących urządzenia do rozdrabniania, brykietowania, przesiewania oraz sortowania. Nasi technicy serwisowi zostali przeszkoleni w zakresie obsługi maszyn w zakładach produkcyjnych wielu firm, dzięki czemu opiekują się maszynami takich firm jak Adelmann, Bluetech, Goliath, Gross, Guidetti, Laitex, Mewa, Reinbold, SPM Pawert, TPA Triruratori, Untha, Vecoplan, Weima, Willibald, Zeno.
jednowałowe, mocne i wytrzymałe dwuwałowe, bardzo wydajne i uniwersalne trzywałowe i ciche, wydajne i ekonomiczne czterowałowe. Minimalna frakcja: 10 mm. Dodatkowo młyny szybkoobrotowe, pozwalające rozdrobnić materiał na frakcję poniżej 5 mm oraz pulweryzatory rozdrabniające nawet na 2 mikrony. Proponujemy Państwu urządzenia do rozdrabniania wszystkich odpadów, od papieru przez tworzywa twarde, folię, tekstylia aż po metale.

Oferujemy również kompletne linie do recyklingu materiałów. Od kompaktowych urządzeń po całe zakłady z wielostopniowym systemem przerobu odpadu na surowiec.Dysponujemy magazynem części zamiennych i eksploatacyjnych w Łodzi, dzięki czemu nasi Klienci nigdy nie muszą długo czekać na realizację zamówienia podstawowych części.

Nasza sieć serwisowa to 8 punktów w największych miastach Polski, dzięki czemu technik serwisowy do Klienta nigdy nie ma dalej niż 200 km, a co za tym idzie czas reakcji nie jest dłuższy niż 24 godziny od momentu zgłoszenia.

Celem firmy HANAOKA jest zadowolenie Klienta, co osiągamy przez dobór odpowiednich technologii i maszyn, a także przez profesjonalną obsługę posprzedażną.

Specjalna oferta firmy HANAOKA to program wymiany maszyn – przyjmujemy używane maszyny w rozliczeniu, oraz obsługa serwisowa – od naprawy maszyn po kompletną renowację.

Zapraszamy do współpracy!