Henzym Henryk Jeka Z.P.U.

Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku


Dane kontaktowe:

ul. Mylna 10A
Polska, 81-009 GdyniaSzanowni Państwo,

Firma Henzym specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku.
Bazując na naszym ponad 10-letnim doświadczeniu w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, zapewniamy 100% powtarzalności wyrobów i ich jakość,
Oferujemy Państwu detale wykorzystywane w ościeżnicach regulowanych stałych tj. łączniki, gniazda zawiasu, podstawki, zaślepki do ościeżnic regulowanych, jak również narożniki ochronne do drzwi w wymiarach 43, 45, 47, 51 mm i wiele innych wyrobów potrzebnych do produkcji ościeżnic i drzwi.
Posiadamy własną narzędziownię wraz z pełnym parkiem maszynowym, tak więc wykonanie formy bądź wykrojnika wykonujemy u siebie według zlecenia odbiorcy.
Realizujemy również zamówienia, w których klienci powierzą nam swoje formy, przy czym zapewniamy adaptację formy do wtryskarki i bezpłatny serwis formy przez cały okres eksploatacji!

Firma nasza jest rzetelna i pewna. Dowodem na to może być zaufanie jakim nas obdarzyli poważni liderzy specjalizujący się w produkcji ościeżnic, okien i drzwi.
W związku z dalszym rozwojem, w najbliższym czasie planujemy budowę nowej siedziby firmy i zwiększenie mocy produkcyjnych.

Jesteśmy otwarci na propozycje nie tylko z dziedziny stolarki budowalnej.
Czekamy na współpracę!!!

Z poważaniem,
Henryk Jeka
właściciel