Henzym Z.P.U.H.

Tworzywa sztuczne, granulaty, regranulaty, elementy plastikowe, elementy metalowe


Dane kontaktowe:

ul. Jarzębinowa 12, Łężyce - Rogulewo
Polska, 84-207 KoleczkowoPrzedsiębiorstwo HENZYM specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz obróbce mechanicznej metali. Bazując na naszym ponad 15-letnim doświadczeniu w produkcji elementów zarówno plastikowych jak i metalowych, zapewniamy ich 100% powtarzalność i wysoką jakość.

Oferujemy Państwu systemy łączeń wykorzystywane przy montażu ościeżnic, elementy ochronne niezbędne na czas transportu, okucia meblowe, zaślepki otworów oraz wiele innych wyrobów, których być może Państwo poszukują!

Od początku naszej działalności, posiadamy własną narzędziownię oraz wykwalifikowanych pracowników, tak więc wykonanie formy bądź wykrojnika prowadzimy u siebie wg zlecenia Odbiorcy. Realizujemy również zlecenia, w których klienci powierzają nam swoje oprzyrządowanie, przy czym zapewniamy adaptację do maszyny i bezpłatny serwis formy lub wykrojnika przez cały okres eksploatacji.

Wiemy jak ważnym elementem jest utrzymanie ciągłości produkcji i sprzedaży w Państwa firmie, dlatego przywiązujemy ogromną wagę również do dobrej obsługi serwisowej. Dzięki rzetelności naszej firmy zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych przedsiębiorstw i fabryk.

Firma HENZYM jest uznaną w Polsce marką. Dostarczamy produkowane przez nas wyroby do wielu czołowych producentów drzwi i ościeżnic w Polsce. Nasze produkty trafiają również na rynki: Ukrainy, Rumunii i Węgier.