House4you Nieruchomości

Biuro nieruchomości House4you działające w Warszawie i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Licencja państwowa Nr 796


Dane kontaktowe:

ul. Warszawska 133a
Polska, 05-119 Michałów-ReginówBiuro House4you powstało w 2006 roku w celu zaspokojenia Państwa potrzeb w zakresie rynku nieruchomości w Warszawie i okolicach.
Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od profesjonalnego doradztwa przy wyborze nieruchomości, poprzez załatwianie formalności cywilno-prawnych związanych z kupnem/sprzedażą bądź najmem domów, mieszkań, działek i nieruchomości komercyjnych.
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii teleinformatycznych.
Nasza baza ofert jest systematycznie aktualizowana. Dla kupujących mamy bardzo szeroki wybór sprawdzonych osobiście przez naszych agentów nieruchomości z Warszawy i okolic.
Biuro działa głównie w Warszawie i okolicach, w szczególności Powiat Legionowski, gmina Wieliszew i Nieporęt.
Naszą dewizą jest profesjonalizm, dyskrecja oraz elastyczność w kontaktach z klientami, którym przedstawiamy najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami finansowymi i sugerowanymi preferencjami.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone!
Gwarancją wysokiej jakość usług jest licencja państwowa nr 7961

Kategorie

1. Usługi » Inne » Usługi budowlane