Hydromet Spółka Jawna Krótki

Napędy hydrauliczne


Dane kontaktowe:

ul. Łagiewnicka 34b
Polska, 41-902 BytomZakład Mechaniczny HYDROMET Spółka Jawna Krótki zajmuje się w sposób kompleksowy zagadnieniami związanymi ze sterowaniem i napędami hydraulicznymi w maszynach i urządzeniach przemysłowych. Kompleksowość podejścia polega na zaspakajaniu potrzeb klientów w pełnym zakresie, począwszy od znalezienia rozwiązania poprzez projektowanie, wykonawstwo, zainstalowanie u użytkownika i rozruch.

Od samego początku kierownictwo Spółki kładło duży nacisk na spełnienie wymagań klienta co do jakości wyrobów. Starania te zyskały uznanie za granicą, co zaowocowało wzrostem ilości i wielkości zamówień. Firma dostarcza układy hydrauliczne do pras hutniczych oraz modernizacji odlewni do takich krajów jak: Chiny, Czechy, Tajlandia, Rumunia, Namibia, Włochy, Niemcy. Nieodzownym elementem szkolenia nowych pracowników było uświadamianie przeznaczenia produkcji i pośredniej odpowiedzialności za wyrób.

Przez lata udało się Spółce udowodnić, że możliwe jest połączenie wydajności i efektywności z jakością produkcji i terminowością dostaw .

Zakład Mechaniczny HYDROMET Spółka jawna Krótki posiada ambicje stworzenia na terenie Polski zakładu odpowiadającego wymaganiom europejskich klientów. Obecnie zakład produkcyjny mieści się w Bytomiu przy ulicy Łagiewnickiej 34 b i ciągle stara się podwyższać standard pomieszczeń produkcyjnych oraz kwalifikacje pracowników.