IGA s.c. P.P.U.H.

Rapid Prototyping w technologii FDM (Stratasys) oraz wielkoseryjna produkcja wtryskowa (wtryskarki - Arburg)


Dane kontaktowe:

ul. Dąbrowska 33
Polska, 08-450 ŁaskarzewPrzedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe IGA S.C. jest firmą rodzinną z kapitałem prywatnym.

Firma została założona w 1990r. przez Jadwigę i Lesława Majewskich. Siedziba firmy znajduje się w mieście Łaskarzew (14km od Garwolina). Przedsiębiorstwo posiada zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwalający na produkcję zarówno mało jak i wielkoseryjną. Jesteśmy w stanie kompleksowo wdrożyć produkt począwszy od fazy projektowania (designing) w systemie CAD (2D/3D), poprzez przygotowanie prototypu wersji finalnej (rapid prototyping), aż do wielkoseryjnej produkcji (masowa - nawet kilkumilionowa produkcja). Istnieje również możliwość wykonania kilku, a nawet kilkudziesięciu sztuk detalu za pomocą technologii szybkiego prototypowania. Stosowany przez naszą firmę system FDM wytwarzania modeli z ABS-u (tworzywo termoplastyczne), gwarantuje ich funkcjonalność i estetyczny wygląd. Firma IGA posiada na swym wyposażeniu 6 wtryskarek niemieckiej firmy ARBURG. Są to w większości maszyny najnowszej generacji sterowane mikroprocesorem, co gwarantuje bardzo dużą powtarzalność i dokładność produkcji. Siły zwarcia maszyn zawierają się w przedziale od 35-75 ton, co daje możliwość wytwarzania wyprasek o masie całkowitej do 172g. Zakład zajmuje się wyłącznie przetwórstwem tworzyw termoplastycznych, których to ewentualne odpady są regranulowane i ponownie zawracane w cyklu produkcyjnym (brak jakichkolwiek odpadów poprodukcyj-nych).

Gwarantujemy kompleksową obsługę (od projektu - do gotowego wyrobu), niezawodność dostaw, wysoką jakość dostarczanych produktów oraz konkurencyjne ceny.