InGremio-Peszel Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Rury i profile z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Laskowska 93
Polska, 32-329 Bolesław k. OlkuszaZakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych INGREMIO-PESZEL
specjalizuje się w produkcji rur i profili z tworzyw sztucznych głównie dla branż elektroinstalacyjnej i telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej oraz techniki i systemów grzewczych.

Ingremio jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów rur karbowanych w Europie i niekwestionowanym liderem w Polsce. Firma konkuruje w sferze technicznej z największymi światowymi producentami. Dzięki swojej elastyczności ma zdolność do dostosowania charakterystyk i parametrów produktów oraz obsługi do indywidualnych wymagań klientów.

Misja firmy: Być kompetentnym, zorientowanym na przyszłość, elastycznym w zakresie innowacji i produkcji dostawcą najwyższej jakości rur i profili z tworzyw sztucznych.

Sukces Ingremio został osiągnięty dzięki oddaniu, entuzjazmowi i lojalności wszystkich pracowników firmy oraz zdobytemu przez długie lata know-how, nowoczesnym technologiom, nieustannym inwestycjom i ciągłemu samodoskonaleniu.

Sposób funkcjonowania i możliwości Ingremio zostały dostrzeżone przez wiele firm polskich i zagranicznych, co zostało wyrażone w wielu propozycjach nawiązania ścisłej współpracy. Do grona partnerów Ingremio należy dziś ponad pół tysiąca firm i instytucji z Polski i Europy.