InTechnologia

Serwis wtryskarek, utrzymanie ruchu, wtryskarki Sandretto


Dane kontaktowe:

ul. Piławska 6/33
Polska, 50-538 WrocławInTechnologia to inżynierowie z największych korporacji zajmujący się na co dzień serwisem i modernizacją wtryskarek, urządzeń peryferyjnych i innych urządzeń przemysłowych. Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem Sandretto w Polsce. Oferujemy jedne z ostatnich w pełni europejskich maszyn - Sandretto w bardzo korzystych cenach. Oferujemy maszyny od 45 do 5500 ton siły zwarcia. Oczywiście serwisujemy również wtryskarki Sandretto. Zapewniamy również części zamienne do tych maszyn.

Serwisujemy wtryskarki największych światowych producentów. Prowadzimy projekty związane z budową i utrzymaniem wszelkich instalacji potrzebnych nowoczesnej wtryskowi. Inżynierowie serwisu InTechnologii to doświadczeni specjaliści, którzy usuwają wszelkie usterki maszyn przemysłowych.


Do państwa dyspozycji w ramach InTechnologii są: Hydraulicy (hydraulika siłowa wraz z regeneracją elementów), Automatycy (Siemens S5 i S7, Allen Bradley i inne), Elektrycy (elektryka maszyn i instalacje). 

Na życzenie klientów PRODUKUJEMY MASZYNY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE tj.  urządzenia do pakowania, specjalne taśmociągi, manipulatory, urządzenia do montażu detali, stanowiska testujące, przyrządy.