Intermarc B.V

Dystrybucja, HDPE, oryginały, tanio, Wallplast, Intermarc


Dane kontaktowe:

ul. Villapark 10
Holandia, NL 3051BP RotterdamIntermarc została założona w 1997 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Dziś zespół Intermarc składa się z 15 osób, rozłożonych na trzy biura w Rotterdamie, Moskwie i Buenos Aires. W 2011 roku firma osiągnęła obroty przekraczające 115 mln €. Posiadamy również swoich reprezentantów na terenie państw UE - w tym również w Polsce.

Staramy się być wiarygodnym i konkurencyjnym partnerem na rynkach, na których działamy i staramy się wspierać naszych klientów i dostawców poziomem świadczonych przez nas usług.

Główną działalność firmy Intermarc jest import, magazynowanie i dostawa(petro)chemikaliów w konkurencyjnych cenach. Za pośrednictwem agencji i spółek chemicznych różnych producentów na całym świecie, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom produkty wedle ich potrzeb.
Nasi klienci działają w różnych dziedzinach, takich jak motoryzacyjna, farmaceutyczna, pielęgnacji ciała, energia, powłoki i wiele innych.

Drugą działalnością firmy jest dystrybucja tworzyw sztucznych. Posiadamy w ofercie tworzywa pierwszego gatunku produkcji Kazań oraz inne. Cechuje nas profesjonalizm, konkurencyjność jeśli chodzi o ceny oraz krótkie terminy dostaw.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!Kontakt do naszego reprezentanta w Polsce:
Angelika Stępnik
tel: 600 670 061
e-mail : biuro.wallplast@gmail.com