Izipak Sp. z o.o.

Systemy pakowania i materiały opakowaniowe


Dane kontaktowe:

ul. Gdyńska 42
Polska, 80-209 ChwaszczynoIZIPAK SP. Z O.O. powstał w 2002 roku, jednak korzenie spółki sięgają roku 1998, kiedy to jeszcze Marcon Sp. z o.o. rozpoczął współpracę z firmą Cyklop Gmbh w zakresie sprzedaży maszyn pakujących i taśm poliestrowych na rynku polskim. Dało to początek nowemu działowi maszyn pakujących, którego rozwój zachęcił udziałowców spółki Marcon do utworzenia w 2002 roku niezależnej struktury organizacyjnej - IZIPAK SP. Z O.O. Na początku 2004 roku spółka przeniosła się do Chwaszczyna k/Gdyni. Nowa lokalizacja umożliwiła połączenie biura handlowego z magazynem, a także powstanie sklepu dla lokalnych klientów, którzy sami dokonują zakupów i odbioru towaru.Dzięki dynamicznemu rozwojowi IZIPAK rozpoczął działalność także w innych częściach Polski, realizując tę działalność poprzez otwieranie nowych oddziałów oraz nawiązywanie współpracy z innymi firmami – agentami firmy IZIPAK. W tej chwili jesteśmy obecni nie tylko w Chwaszczynie koło Gdyni, gdzie mieści się centrala firmy, ale także w Łodzi, Poznaniu, Sępólnie Krajeńskim, Koszalinie, Świdnicy. Nasi Konsultanci Handlowi doradzą i pomogą rozeznać się w naszej bogatej ofercie.

Firma IZIPAK SP. Z O.O. stała się autoryzowanym przedstawicielem firmy CYKLOP GMBH w Polsce. Jesteśmy dumni z tego partnerstwa, korzystając z marki, jaką wypracował Cyklop na światowych rynkach, gdzie jest obecny od 1912 roku!!

Wraz z powstaniem sklepu rozszerzeniu uległa również nasza oferta. Oprócz dotychczasowej oferty maszyn pakujących oraz taśm i folii do obwiązywania ładunków, wprowadziliśmy - wraz z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów - ofertę taśm pakowych, ochronnych, pianek i folii chroniącej ładunki, folii stretch. Nasz sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00.

Obecnie jesteśmy postrzegani jako liczący się dostawca w sektorze maszyn i materiałów do pakowania końcowego i czujemy się wyróżnieni mogąc współpracować z liderami rynku papierniczego, poligraficznego, spożywczego, producentów wyrobów betonowych i kostek brukowych oraz firm z wielu innych gałęzi naszej gospodarki.

Kapitał zakładowy spółki wynosi 300.000,00 zł, co daje gwarancję realizacji dużych kontraktów, a także umożliwia terminową realizację zobowiązań wobec dostawców.

W naszej działalności przyświeca nam cel, aby nasz Kontrahent otrzymał kompleksową usługę plus materiały i urządzenia, zmierzające do łatwego, sprawnego i bezpiecznego zabezpieczenia towaru, zarówno w opakowaniu jednostkowym, jak i na palecie, oraz w transporcie. Oferujemy kompletne systemy pakowania, dzięki którym ładunek dotrze na miejsce bezpiecznie zapakowany, należycie zabezpieczony i nieuszkodzony. Nasi konsultanci handlowi podpowiedzą najlepsze rozwiązanie dla każdego rodzaju ładunku i transportu.

Oferta produktowa IZIPAK to wiele artykułów związanych z szeroko pojmowaną dziedziną pakowania. Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas we wszystko, co potrzebne do sprawnego spakowania, zabezpieczenia i przetransportowania ładunku - niezależnie od tego, czy są to delikatne artykuły elektroniczne, puszki, cegły, części motoryzacyjne, deski, butelki.... i wiele innych. Taśmy do obwiązywania palet, folie, urządzenia i maszyny, oraz całe linie pakujące - to wszystko stanowi tylko część naszej oferty. Materiały uzupełniające wolne przestrzenie w kartonach, taśmy klejące, chrupki FLO-PAK do zabezpieczania wyjątkowo delikatnych ładunków, worki sztauerskie zabezpieczające ładunki w kontenerach czy wagonach - po co szukać, kiedy to wszystko znajdziesz w IZIPAK.

Nasza oferta – została skomponowana tak, aby dostarczyć Klientowi wszelkich materiałów i urządzeń, które są potrzebne do całościowego przygotowania, spakowania i zabezpieczenia ładunku Serdecznie zapraszamy!!!
Kategorie

1. Maszyny » Maszyny pakujące