Jiffy Packaging Sp. z o.o

Producent materiałów stosowanych do izolacji akustycznej i termicznej oraz opakowań ochronnych (niesieciowane pianki PE, folia pęcherzykowa). Dostawca systemów amortyzacji powietrzem i papierem oraz systemów "foam in place"


Dane kontaktowe:

ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 39
Polska, 44-102 Gliwice


Opis działalności

Jiffy Packaging Sp. z o.o. , która jeszcze do niedawna nosiła nazwę Pregis Sp. z o.o., rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku opakowań w 1996.Od samego początku wykazywaliśmy bardzo dynamiczny rozwój. W ciągu kilkunastu lat staliśmy się dużą firmą produkcyjną. Jesteśmy wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Polsce, Europie Środkowej i na Wschodzie.
Zespół firmy tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i stażem w branży opakowaniowej. Nieustannie dążymy do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb Klientów w zakresie opakowań ochronnych i zabezpieczenia produktu, a nasi Przedstawiciele Handlowi mogą służyć radą i pomocą w każdym zakątku Polski.
Bogate tradycje koncernu skupiającego wszystkie swoje siły i środki na branży opakowaniowej mają bezpośredni wpływ na stałe poszerzanie gamy naszych wyrobów i świadczonych usług oraz ciągłe podnoszenie ich jakości. Dowodem na to mogą być przyznane nam Certyfikaty Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000 oraz 14001:2004.
Czołowi klienci firmy to krajowi producenci oraz międzynarodowe koncerny z branży meblarskiej, elektronicznej i motoryzacyjnej. Spora ich grupa wywodzi się również z branży budowlanej i ogrodniczej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoim Klientom zapewniamy dogodne terminy realizacji zamówień, kompleksową i rzetelną obsługę oraz poradnictwo w zakresie opakowań ochronnych.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć