Joppol Wojciech i Jacek Jopp Spółka Jawna

Drukarnia offsetowa, producent opakowań z tektury litej


Dane kontaktowe:

ul. Jeleniogórska 20A
Polska, 60-179 Poznań


Opis działalności

JOPPOL to tradycja i nowoczesność, doświadczenie i kompetencja. Firma powstała w roku 1989 i cały czas konsekwentnie się rozwija. Pomaga w tym rodzinne zarządzanie, kapitałowa samowystarczalność, a także koncentracja na produkcji: opakowań, etykiet i poligrafii reklamowej. Dzisiaj cztery działy firmy zlokalizowane na powierzchni 6130 m2 są do dyspozycji klientów 24H na dobę.

Wszechstronność w ramach specjalizacji pozwoliła na skompletowanie bardzo zaawansowanego parku maszynowego, dopracowanie profesjonalnego know-how i przygotowanie wysoce konkurencyjnej oferty. Wszystko produkujemy bez kooperantów na własnych urządzeniach, obsługiwanych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu możemy zagwarantować wzorową jakość i niezawodną terminowość naszych usług.

We wszystkich czterech działach firmy (począwszy od jej serca: drukarni przez prepress, introligatornię i dział produkcji wykrojników) można spotkać najnowsze maszyny i urządzenia renomowanych firm, głównie firmy Heidelberg i Bobst - niekwestionowanych liderów produkcji sprzętu poligraficznego na świecie. Wszystkie urządzenia, jak i cała organizacja firmy sterowane są, jak przystało na firmę XXI wieku za pomocą softwerów poruszających się w zintegrowanej sieci informatycznej. Ale w branży poligraficznej doświadczenie i zaangażowanie prawdziwych fachowców wciąż decyduje o końcowych efektach. Dlatego nasza firma konsekwentnie w polityce kadrowej stawia na wykwalifikowany zespół. Oprócz inwestycji jest to najważniejsza część strategii rozwoju naszej firmy. Po zadowoleniu Klientów najlepiej widać, że te rezultaty zasługują na najwyższe uznanie. Świadczą o tym również przyznawane nam certyfikaty, nagrody i wyróżnienia m.in. ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004 przyznane przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

Wieloletnie firmy rodzinne mają swój wyjątkowy „klimat”. Sprzyja on rzetelności i odpowiedzialności, podsyca ambicje i entuzjazm. Tak jest również w JOPPOL-u – Centrum Poligrafii dla najbardziej wymagających Klientów!

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne