Kamado s.c.

Spektrofotometry stacjonarne i przenośne do pomiaru barwy, mierniki połysku


Dane kontaktowe:

ul. Kopernika 2
Polska, 11-500 GiżyckoFirma Kamado jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskim firmy X-Rite dla grupy produktów „Industrial Color and Apperance” w Polsce. Połączenie się dwóch światowych technologii XRite i GretagMacbeth. pod jednym logiem pozwoliło na powstanie najlepiej rozwiązanych technologii w dziale mierników barwy i systemów do recepturowania kolorów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku tworzyw sztucznych firma X-Rite stworzyła szeroki wachlarz urządzeń i oprogramowań.

Gamę spektrofotometrów otwierają urządzenia stacjonarne z dokładnością laboratoryjną reprezentowane przez Color i5, Color i7 i 7000A. Dalej możemy wymieniać praktyczne, lekkie i wygodne przenośne spektrofotometry z serii SP i XTH. Ich liczne akcesoria ułatwiają pracę tymi aparatami na ciężko mierzalnych produktach takich jak: pasty, proszki, granulaty, preformy.

Idealnym rozwiązaniem do mierzenia końcowych wyrobów o kształtach owalnych (butelki, puszki) są przystawki nieniszczące materiałów mierzonych. Nie możemy zapomnieć o produkcie, jakim jest wielokątowy spektrofotometr przenośny MA68, który wyróżnia się na rynku, pozwala na jednoznaczny pomiar trudnych kolorów: pereł, metalików.

Dopełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór oprogramowań do kontroli jakości i do recepturowania kolorów. Programy te pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze przy dobieraniu oryginalnych barw, część z nich, aby ułatwić pracę naszym klientom jest w języku polskim. Dla specjalnych produkcji można zastosować urządzenia mierzące kolor na linii produkcyjnej TeleFlash lub systemy do sortowania w oparciu o barwę VeriColor.

X-Rite oprócz spektrofotometrów posiada w ofercie mierniki połysku, połyskomierze sprawdzają się w każdej firmie gdzie wymagane jest porównanie połysku.Kategorie

1. Maszyny » Urządzenia pomiarowe