LC Recykling Firma Innowacyjna Sp. z o.o.

ABS, PS, PC - ilości tirowe


Dane kontaktowe:

ul. Cegielniana 4A/15
Polska, 30-404 KrakówLC Recykling Firma Innowacyjna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2015r w wyniku połączenia dwóch przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem różnego rodzaju odpadów, odzysku miedzi, czy oczyszczaniu metali kolorowych z zanieczyszczeń.

Wieloletnie doświadczenie w branży w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, który w całości został przez nas od podstaw zaprojektowany, skonstruowany oraz skonfigurowany pod nasze wymagania sprawia, że jesteśmy wiodącym liderem w przerobie odpadów wielomateriałowych, separacji metali kolorowych z tworzyw sztucznych, czy oddzielaniu miedzi od innych metali nieżelaznych na terenie Polski południowej.

Nasze doświadczenie wykorzystujemy również we współpracy z innymi przedsiębiorstwami na rynku recyklingowym poprzez doradztwo celem zwiększenia wydajności przy zastosowaniu posiadanego parku maszynowego, unowocześnienia technologii odzysku czy wprowadzeniu całkiem nowych rozwiązań dostosowanych do aktualnych potrzeb.

Jesteśmy właścicielami kilku patentów do przerobu odpadów wielomateriałowych, odzysku miedzi z przemiałów pokablowych oraz oczyszczaniu metali kolorowych z różnego rodzaju zanieczyszczeń.