Ledsonic Adrianna Wszołek

Sprzedaż, serwis i naprawa zgrzewarek ultradźwiękowych produkcji tajwańskiej oraz chińskiej


Dane kontaktowe:

ul. Senatorska 21
Polska, 93-192 ŁódźJeśli jesteś posiadaczem chińskiej lub tajwańskiej maszyny ultradźwiękowej do zgrzewania tworzyw sztucznych i masz z nią jakieś kłopoty, to trafiłeś w odpowiednie miejsce…

Nasza firma zajmuje się serwisem maszyn takich marek, jak: King Ultrasonic, Supersonic, Ever Green, Japsew, Orion, Ming Jilee… Maszyny innych producentów, z uwagi na nietypowe podzespoły naprawiamy po zapoznaniu się z ich specyfikacją techniczną.

W naszej firmie posiadamy szeroki zestaw części zamiennych oraz kompletny osprzęt potrzebny do diagnostyki i naprawy tych maszyn.

Gwarantujemy szybki czas napraw, lecz w przypadku, kiedy naprawa dotyczyć będzie nietypowych części, czas ten może się wydłużyć do 2~3 tygodni, koniecznych do ich sprowadzenia.
Wykonujemy również odpłatne przeglądy maszyn ultradźwiękowych z pełnym raportem pisemnym, dotyczącym ich stanu technicznego.

Jesteśmy również w stanie sprowadzić na życzenie dowolny model maszyny ultradźwiękowej i zapewnić pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.