Lubawy Poliestrowe Surowce Włókiennicze PPHU

Surowce włókiennicze


Dane kontaktowe:

ul. Turystyczna 40
Polska, 87-100 ToruńSzanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprezentować ofertę Zakładu Włókienniczego Lubawy w Toruniu dotycząca produkcji i dystrybucji nici (przędzy) do zaszywarek, włókien ciętych, wyrobów dziewiarskich, bieliźniarskich oraz materiałów włókienniczych do utrzymywania czystości w domu bądź firmie.

Nasze wyroby produkujemy od 1986 roku w oparciu o unikatowe własne technologie, polegające na maksymalnym obniżeniu ceny wyrobu, przy zapewnieniu pełnych wartości użytkowych produktów.

Program produkcyjny firmy w zakresie wytwarzania nici technicznych do zaszywania worków, obejmuje asortymenty od 1500 dtex do 3500 dtex, z możliwością indywidualnych zmian dotyczących tak grubości jak i rodzaju surowca. Dystrybucją nici zajmują się nasi wysoko wykwalifikowani dealerzy, będący w stanie spełnić Państwa wszelkie oczekiwania pod względem punktualności dostaw, ale również najwyższej kultury pracy. Na życzenie nasze produkty wysyłamy także za pośrednictwem poczty/kuriera.

Działalność naszej firmy, obejmuje także produkcję włókien wypełniających (standardowych oraz z preparacją silikonową), włókien przędzalniczych oraz waty poliestrowej według zapotrzebowania i ścisłych uzgodnień z odbiorcą. Dodatkowo zajmujemy się również kompletacją dostaw włókien gatunkowych, oraz zapewniamy fachową pomoc w celu spełnienia Państwa oczekiwań na wszelkiego rodzaju produkty włókiennicze. Posiadamy również w ofercie włókna po produkcyjne, mogące stanowić dodatek – w znaczy sposób obniżający cenę wytwarzanych przez Państwa wyrobów.

Zajmujemy się także produkcją wyrobów dziewiarskich. W szerokiej ofercie posiadamy m.in.: swetry, pulowery, czapki, szaliki oraz artykuły bieliźniarskie: kołdry, poduszki, jaśki, koce, narzuty, prześcieradła, itp.

Dostarczamy również poliestrowe filce maglownicze w dowolnych wymiarach.

Zapraszamy do współpracy i nawiązania z nami kontaktów handlowych.

Prezes

Danuta Brulewska - Lubawa

Skrócony Opis działalności:

Nici poliestrowe i bawełniane do zaszywarek ręcznych i stacjonarnych dla mieszalni pasz, młynów, chłodni itp.

Przędze poliestrowe techniczne (sznurki ogrodnicze, rolnicze, sznurki murarskie, do mopów z mikrowłókien, polaru bawełny) i tekstylne.

Wata poliestrowa, włókno poliestrowe wypełniające i przędzalnicze - usługa cięcia.

Filce maglownicze poliestrowe.

Bielizna pościelowa.

Wyroby dziewiarskie.