M.B. Fol

Producent słomek do napojów


Dane kontaktowe:

ul. Sokule 5
Polska, 96-315 WiskitkiFirma „M.B.Fol” działa na polskim rynku od 1979 roku. Od samego początku działalność firmy opierała się na tworzywach sztucznych. Obecnie zajmujemy się produkcją słomek do napojów typ „U”, słomek łamanych, słomek prostych, słomek typu „łyżeczka” oraz słomek pakowanych jednostkowo w papier lub folię z możliwością nadruku.

Bogata oferta i doświadczony personel umożliwiają przyjmowanie i szybką realizację zamówień. Jesteśmy otwarci również na niestandardowe zamówienia, dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych usług staramy się dostarczać wyroby spełniające wymagania i zaspokajające potrzeby naszych klientów, mając na uwadze ich pełne usatysfakcjonowanie, tak aby przyczyniało się ono do poszerzania współpracy a przez to rozwoju i umacniania pozycji naszej firmy.

Stale unowocześniamy metody sprzedaży. Posiadamy ofertę produktową zgodna z oczekiwaniami Klientów, jak również poszerzamy ją w miarę potrzeb.

Znajomość rynku dostawców oraz ich właściwy dobór pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy do współpracy !!!


Kategorie

1. Wyroby » Wyroby dla gastronomii