M.D. Zakład Wyrobów Gumowych Sp.J.Marek Kasprzyk, Dawid Dudziak

Dywaniki samochodowe


Dane kontaktowe:

ul. Polna 2
Polska, 62-066 Granowo
Nasz firma działa od 12 lat na rynku, w tym czasie stała się jednym z kluczowych dostawców na rynku w swojej branży. Od momentu powstania firmy innowacyjność, wysoka jakość i zadowolenie klientów  było celem naszej pracy.


Głównym przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż dywaników samochodowych.


Bogata gama dywaników sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dywaniki do większości aut na rynku. Stale poszerzamy ofertę, czyniąc ją atrakcyjną i konkurencyjną. Posiadamy dywaniki które jednocześnie pasują do  wielu modeli aut, a także dedykowane do konkretnych marek samochodów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić ochronę, komfort, bezpieczeństwo, styl i wysoką wydajność.


Dzięki zastosowanej technologii nowoczesnych maszyn, a także własnej produkcji form, zapewniamy szybką realizację zleceń, spełniając każde życzenie klienta.


Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości naszych dywaników, co jest ważne dla klientów nie tylko w Polsce ale zagranicą. Obowiązek zachowania należytej staranności przy produkcji dywaników nie pozwala nam na kompromis między jakością a bezpieczeństwem.
Kategorie

1. Surowce » Odpady » Odpady gumowe