MSSA GROUP

MSSA GROUP jest firmą ułatwiającą polskim przedsiębiorcom oraz inwestorom nawiązywanie kontaktów z rynkiem krajów arabskich, a w dalszej kolejności, w zależności od klienta, reprezentowanie jego firmy oraz produktów bądź usług na Bliskim Wschodzie.


Dane kontaktowe:

ul. Gwarna 13
Polska, 61-729 PoznańMSSA GROUP jest firmą ułatwiającą polskim przedsiębiorcom oraz inwestorom nawiązywanie kontaktów z rynkiem krajów arabskich, a w dalszej kolejności, w zależności od klienta, reprezentowanie jego firmy oraz produktów bądź usług na Bliskim Wschodzie.


Jaki obszar obejmujemy swym działaniem?
MSSA GROUP działa prężnie nie tylko na terenie Polski, ale również na Bliskim Wschodzie, co w znaczący sposób wpływa na jakość nawiązywania współpracy między krajami arabskimi a Polską. Tylko doskonała znajomość obu rynków może doprowadzić do umożliwienia im owocnej kooperacji.
Jako że siedzibą naszej firmy są dwa kraje: Polska i Syria, znajdujemy się w posiadaniu bieżących informacji o obu regionach handlowych. Dzięki temu, że pracują dla nas zarówno Polacy jak i Arabowie, znamy znakomicie kulturę i obyczaje wszystkich krajów, na terenie których mamy możliwość pracować, co znacznie podnosi jakość wykonywanych przez nas zleceń i ułatwia sprawniejsze nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktów handlowych między nimi.


Czym się zajmujemy?
Dokonujemy analizy rynków arabskich uwzględniając specyfikę danej branży gospodarczej.
Pozyskujemy kontrahentów z krajów arabskich.
Reprezentujemy polskie firmy na terenie krajów arabskich.
Pomagamy producentom w nawiązywaniu kontaktów z Bliskim Wschodem oraz przy eksporcie ich towarów na rynek arabski.
Prowadzimy negocjacje handlowe.
Handlujemy towarami firm polskich na rynkach arabskich i towarami tych rynków w Polsce.
Stale dostarczamy informacji dotyczących aktualnego zapotrzebowania na rynkach arabskich.