MT Peryferia i Dodatki Sp. z o.o.

Barwniki do tworzyw sztucznych, dodatki uszlachetniające, mieszanki czyszczące, peryferia do tworzyw sztucznych, biotworzywa


Dane kontaktowe:

ul. Legacz 1
Polska, 05-304 StanisławówJesteśmy przedstawicielem światowej klasy producenta barwników do tworzyw sztucznych firmy RAJIV.
Barwimy tworzywa stosowane w produkcji artykułów gospodarstwa domowego, opakowań, części motoryzacyjnych, akcesoriów elektrycznych i elektronicznych, włókien, folii i akcesoriów budowlanych, folii i akcesoriów rolniczych i melioracyjnych.Nasza oferta
 • Barwniki
  Proponujemy Państwu koncentraty barwiące o zróżnicowanym nasyceniu barwy – ponad 25 000 kolorów w jednym banku danych! - dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Atutem naszych barwników jest fakt, iż posiadają atest na kontakt z żywnością.Różnorodność, wysoka i stała jakość oraz najniższa cena na rynku – to nasza oferta dla Państwa!
 • Dodatki uszlachetniające
  Dodatki uszlachetniające umożliwiają poprawę specyficznych właściwości tworzyw sztucznych.
 • Mieszanki czyszczące
  Mieszanki czyszczące ULTRA PURGE przeznaczone do wytłaczarek, wtryskarek, wytłaczarek z rozdmuchem. Regularne stosowane zapewniają redukcję ilości odpadów produkcyjnych nawet o 70%! Czas przestojów maszyn możecie skrócić nawet o 80%! Co więcej, stosowanie ULTRA PURGE jest bezpieczne dla żywności – potwierdzają to odpowiednie certyfikaty! Pytajcie o nieodpłatne próbki do testów !
 • Peryferia do tworzyw sztucznych
  Oferta liderów rynkowych, firm TRIA- rozdrabniacze i młyny do odpadów produkcyjnych w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz PLASTIC SYSTEMS - odwilżacze, podajniki oraz dozowniki tworzyw sztucznych. .
 • Biotworzywa

Galeria zdjęć