M&W Spedition Witold Salamon i Anna Salamon sp.j.

Transport ciężarowy krajowy międzynarodowy drogowy całopojazdowy


Dane kontaktowe:

ul. Powstańców Wlkp 23/9
Polska, 64-600 Oborniki Wlkp.M&W Spedycja jest firmą transportową, która od lat obsługuje wiele znanych i cenionych firm z całej Polski oraz z państw Unii Eeuropejskiej związanych z branżą budowlaną.
Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostosowaliśmy naszą flotę transportową ściśle do transportu materiałów budowlanych takich jak: produkty z betonu, cegły, pustaki, bramy, rolety, ogrodzenia, okna, drzwi, konstrukcje stalowe, części maszyn, koparki, betoniarki, farby, lakiery, kleje, tynki, panele, kafelki, armatura, piece grzejniki i inne.

Flota, którą oddajemy Państwu do dyspozycji liczy 18 aut ciężarowych. Dodatkowo dysponujemy również ponad 200 pojazdami naszych podwykonawców, z którymi związani jesteśmy kontraktami wieloletnimi.

Firma spedycyjna M&W obejmuje swoim działaniem transport ciężarowy, nietylko krajowy po całej Polsce ale również międzynarodowy http://www.mw-spedition.com/transportciezarowy/transport-miedzynarodowy/ do takich państw jak:
Polska, Niemcy, Szwecja, Belgia, Holandia, Czechy, Włochy, Francja.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta transportu krajowego oraz międzynarodowego autami ciężarowymi na stronie www.mw-spedition.com.

Kategorie

1. Usługi » Inne » Transport i logistyka