Mac-Graf Jolanta Bela-Synowiec P.W.

Folia pęcherzykowa, folia stretch, pianka polietylenowa, taśmy bandujące, taśmy samoprzylepne, zgrzewarki, bandownice, owijarki, dyspensery


Dane kontaktowe:

ul. Szosa Gdańska 22
Polska, 86-031 OsielskoOferowane towary:
Folia pęcherzykowa LDPE, rękaw , pół rękaw , worek z folii pęcherzykowej LDPE i folii PE. Folia stretch ręczna i maszynowa. Pianka polietylenowa występująca również jako laminat z folią pęcherzykową. Taśma bandująca ; polipropylenowa i poliestrowa. Taśma samoprzylepna ; transparent i brązowa z nadrukiem na różnych podkładach klejowych-akryl, hot-melt, kauczuk. Zapinki metalowe i polipropylenowe do spinania taśm bandujących. Akcesoria i urządzenia umożliwiające łatwe i szybkie pakowanie m.in. zgrzewarki, bandownice do taśm spinających , owijarki ręczne i automatyczne do folii stretch , dyspensery do taśm klejących .

Firma Mac-Graf została wyróżniona dwukrotnie godłem Programu Firma Przyjazna Klientowi. Nagroda przyznawana przez Instytut Zarządzania.

Certyfikat Primus Inter Pares 2008r. przyznawany przedsiębiorcom uznanym na rynku i inwestujący w kapitał ludzki.

W 2009 oraz 2010 r. zdobyła prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu – zaliczono ją do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

W 2011r. otrzymała statuetkę Rzetelny w Biznesie 2010 pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.