Metal Recykling sp. z o.o.

Producent granulatu aluminiowego


Dane kontaktowe:

ul. Piłsudskiego 71
Polska, 32-050 SkawinaMetal Recykling Sp. z o. o. z siedzibą ul. Św. Filipa 23/3 w Krakowie, kontynuuje prowadzenie działalności w zakresie recyklingu odpadów na terenie byłej huty aluminium w Skawinie. Hala produkcyjna wraz z magazynem przedsiębiorstwa znajduję się w Skawinie przy ul. Piłsudskiego 71.
Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest recykling odpadów pochodzenia poprodukcyjnego oraz komunalnego. Zajmujemy się odbiorem oraz odzyskiem odpadów metali nieżelaznych i solidną segregacją surowca, który jest niezmiernie cenny. Oczyszczony z zanieczyszczeń surowiec jest poddawany dalszemu procesowi recyklingu i przekazywany do hut do ponownego przetopu. W ten sposób Metal Recykling Sp. z o. o. przyczynia się do oczyszczania środowiska naturalnego z odpadów nieulegających w naturze procesowi biodegradacji. Zbieranie, segregacja, magazynowanie oraz przerób odbywają się zgodnie z wymogami i przepisami obowiązującymi w zakresie ochrony środowiska.
Owocem naszej działalności jest wysokiej jakości granulat aluminiowy, który służy jako odtleniacz, który ma szerokie zastosowanie w hutnictwie i przemyśle samochodowym. Produkcja granulatu odbywa się na specjalistycznej linii technologicznej. W wyniku przeprowadzanego procesu uzyskujemy granulat zawierający ok. 97% Aluminium. Pozostała część są to pierwiastki towarzyszące.
Prowadzimy również handel złomem metali nieżelaznych oraz stopami Al celem zaopatrzenia naszych kontrahentów w surowiec do naszej produkcji.
Zapraszamy do współpracy.

Kategorie

1. Surowce » Odpady » Inne » Złom, metale