Metmix 2 Krzysztof Ogrodny FHUP

Recykling, skup, sprzedaż, produkcja


Dane kontaktowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 77
Polska, 32-400 Myślenice


Opis działalności

Firma METMIX to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo działające na rynku recyklingu od 2001 roku, zlokalizowane w Myślenicach w południowej części województwa małopolskiego.

Główną działalnością Firmy METMIX jest skup i recykling kabli miedzianych oraz aluminiowych, prowadzimy również hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego , metali kolorowych i punkt zbiórki elektroodpadów. METMIX to Firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży, działa w sektorze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Firma charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, w ostatnim czasie, poszerzeniu uległa nie tylko sieć dystrybucji ale również jej oferta handlowa.

METMIX stawia na rozwój, stabilność, odpowiedzialność i ekologię o czym świadczy rozbudowana infrastruktura zakładu, liczne inwestycje w najnowocześniejsze technologie do odzysku i recyklingu odpadów jak i ugruntowana pozycja na krajowym rynku recyklerów. Firma jako potwierdzenie swojej pozycji na rynku a także wiarygodności posiada Numer Rejestrowy GIOŚ E0019483Z. Jako pracodawca tworzy środowisko ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek firmy.


Kategorie

1. Surowce » Tworzywa sztuczne » Inne